Milí mladí přátelé !

Rádi Vás privítáme v našich tanečních kurzech, kde se zaručene dobře pobavíte, poznáte nové přátele, procvičíte si potřebná společenská pravidla a především se naučíte základům společenských, diskotékových i country tanců. Jsme rádi, že jste zvolili právě naši tanecní školu, kterou ročně v různých typech kurzů navštíví přes osm set žáku a rozsahem své působnosti a odbornosti patří mezi nejúspěšnější tanecční školy v ČR. Vyučovat Vás budou profesionální učitelé tance a společenské výchovy, mnohonásobní finalisté mistrovství republiky a reprezentanti ČR ve společenském tanci, s bohatými zkušenostmi z oblasti taneční výuky.

Snad máte obavy, co všechno Vás vlastně čeká, a proto Vám Chceme vše přiblížit na našich stránkách. Dozvíte se, co všechno se v tanečním kurzu naučíte a také něco o jeho organizaci. Absolvovat by ho měl každý mladý človek. Dobrá znalost společenského tance a bezvadné společenské vystupování jsou součástí všeobecného vzdělání moderního člověka. Taneční nejsou ani přepychem, ani prežitkem, ale nutností, bez které se dnes mladý človek, chce-li být v živote úspěšný, neobejde.

A nakonec tohoto úvodu ješte jedno přání.

Mnoho úspěchů při prvních tanečních krůčcích a hodně krásných vzpomínek na celý život Vám přejí Vaši učitelé tance

Jiří, Marcela a Simona Černých.

Tanec, taneční-Pravidla a doporučení

V současné době platí omezení pro taneční akce maximálně 1000 osob uvnitř a 2000 osob venku, a to za splnění alespoň jedné z podmínek: 
- absolvování PCR testu v posledních 72 hodínách,
- mít dokončené očkování nebo potvrzení o prodělané nemoci,které není starší jak 180 dní,

- u jednodávkové vakcíny musí od očkování uplynout alespoň 14 dní.
Kontakty

Taneční škola TREND
Termesivy 100
580 01 Havlíčkův Brod

mobil: 604 795 221
mobil: 725 406 290
e-mail: tstrend@seznam.cz

Novinky

POZOR POZOR POZOR 

Velmi se omlouváme,ale dnes 3.12. 2021 musíme lekci ve Žďáru nad Sázavou z důvodů nemoci zrušit. Uvidíme se ve čtvrtek 9.12. na obyčejné vyučovací lekci, country lekce bude v pátek, 10.12  vše v normálních časech.

Taneční kurzy ve Žďáru n. Sázavou budou pokračovat dále vyučovacími lekcemi, které jsou povolené. V Havlíčkově Brodě, Humpolci a Jihlavě jsou kurzy přerušeny, neboť slavnostní lekce a závěrečné plesy jsou omezeny do 100 osob dle nařízení vlády ČR.  

Neočkovaní žáci musí mít do tanečního kurzu platný negativní test PCR 

 Mimořádné změny termínů kurzů v Havl. Brodě a Žďáru nad Sázavou jsou již uvedeny v rozpise termínů jednotlivých lekcí pod odkazem: Kurzy tance - Základní kurzy tance pro mládež.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   


O nás

Jsme moderní evropskou školou. K tomuto tvrzení nás opravňuje mezinárodní certifikát kvality EURO DANCE CENTER, který jsme opakovaně obhájili. V naší škole vyučují profesionální učitelé s diplomem, jsou členy Svazu učitelů i mezinárodní IDSF, čímž máte zaručeno, že při výuce je dodržován světový taneční program podle tzv. olympijského modelu.